Zakupiliśmy lokum nad morzem

Już jakiś czas wraz z mężem marzyliśmy o gniazdku na własność. Nie zgromadziliśmy tymczasem zaoszczędzonych pieniędzy stąd instytucje bankowe podważały podanie kredytowy. Zdecydowaliśmy, że razem będziemy pracować na dobrych stanowiskach w wyniku tego zaoszczędzimy pieniądze na wymarzone lokum. Sylwester otrzymał posadę w firmie produkującej okna,

jaka zdobywała pracowników przez witrynę www https://www.oknaoptimus.eu/.
ulica
Potrzebowali specjalistę, jaki zdoła być projektantem okien. Mój towarzysz życia uzyskał wóz albowiem musiał jeździć w różnych częściach Polski. Ja wypatrywałam posady w spółce kosmetycznej ale finalnie przyjęłam zatrudnienie w magazynie mody. Obowiązki, jakie wykonywałam powodowały, że mogłam się czuć spełniona. Po pół roku dostałam lepsze stanowisko więc mogłam przenieść się na lepiej płatną sekcję. Me zyski powiększyły się. Natomiast partner realizował wielki przetarg na okna tarasowe i uzyskał niemałe profity.

Zaledwie po dwóch latach zebraliśmy oszczędności

Parę lat potem posiadaliśmy wkład własny by wnioskować o pożyczkę. Wybraliśmy się do placówki bankowej i zaraz uzupełniliśmy wniosek o pożyczkę. Oznajmiono nam, że prezentowana przez nas możliwość do uregulowania kredytu mieszkaniowego będzie równa prawie 500 tysięcy zł. Później udaliśmy się zobaczyć lokale, jakie nam dwojgu odpowiadały. Po dwóch dniach zamówiliśmy mieszkanie z trzema pokojami z pięknym salonem. po raz kolejny wybraliśmy się do instytucji bankowej ażeby starać się o pożyczkę do 320 tys. zł. Wybrane mieszkanie było deweloperskie, toteż potrzebowaliśmy jeszcze z grubsza 70 tysięcy na wykończenie. Zainstalowaliśmy okna pcv, jakie zakupiliśmy w spółce, w której wykonuje pracę współmałżonek. Zamontowaliśmy posadzki plus zrobiliśmy taras. Gdy minęło kilka tyg. nasze własne m było wykończone do zamieszkania.
para

Radujemy się z dokonanego wyboru

Mieszkamy w zakupionym domu już rok i sądzimy, że to było najlepsze rozwiązanie. Sama wyposażyłam pomieszczenia a dodatkowo asystowały mi kumpelki. Salon ma okna przesuwne natomiast w kuchni stworzyliśmy wyspę. Co więcej wywiesiłam piękne malunki, a małżonek stawiał kafelki. Nasze gniazdko przedstawiało się niesłychanie ślicznie. Nasi znajomi okazali się być zaskoczeni ogromem całej umiejętności doboru stylu. Aktualnie na ogół po powrocie z firmy spędzamy czas w nowym domku. Uwielbiamy tutaj gotować oraz odprężać się na kanapie.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0 (from 0 votes)