Jaką drogą dostałam fundusze na sprawienie sobie wozu

Pewnego razu miał miejsce spory dylemat. W ciągu poruszania się samochodem wpadłam w drzewo a przez to było konieczne by wezwać ratunek. Było pewne, że samochód nie nada się do wykorzystania. Nie doznałam znacznych obrażeń, jedynie ból karku oraz złamanie dłoni jednakże należący do mnie fiat okazał się być bardzo popsuty.

procenty
Właściciel warsztatu powiedział, że powinnam nabyć kolejny wóz. Nie zgromadziłam środków na nabycie nowego pojazdu. Zatelefonowałam do siostry, ale zdołałby mi przekazać swój pojazd na zbyt krótki okres. Zdecydowałam, że nabędę kilkuletni samochód. Każdego dnia jestem zmuszona podążać do pracy niemal 27 kilometrów. PKSy kursują jedynie 4 razy na cały dzień. W związku z tym nie zdołałabym wycofać się z poruszania się za pośrednictwem prywatnego auta. Pojechałam w związku z tym do placówki bankowej.

Niekorzystny wpis w BIG

W ciągu wizyty w placówce banku, oznajmiono mi, że mam ujemny wpis w bazie gospodarczej będący skutkiem nieuregulowanego kredytu kilka lat temu. Doradca kredytowy stwierdził, że obecnie nie zdołają zaoferować mi zobowiązania na kupno auta. W dodatku obecnie spłacam wcześniejszy debet, jaki dostałam żeby przeprowadzić remont łazienki. Byłam w przykrej pozycji. Pomimo tego następnego popołudnia w necie zauważyłam propozycję pożyczek pod zastaw mieszkania w firmie Inwestum. Zerknęłam na stronę www http://inwestum.com.pl/ i doczytałam, że przedsiębiorstwo udziela pożyczki pod zastaw domów bez ich zabierania. Miałam w posiadaniu własne mieszkanie, wprawdzie niewielkie, jednak było warte blisko 230 000 złotych. Wiedziałam, że Inwestum nie nakazuje wymeldowania się, zaś tego typu zobowiązania będą mało ryzykowane. Zadzwoniłam zatem do przedsiębiorstwa i wyłuszczono mi oferty pożyczek.

Środki pieniężne dostałam po 48 godzinach

Zatrudniona załoga wydawała się niezwykle sympatyczna. Powiedziano mi które zaświadczenia winnam przesłać. Miały to być miedzy innymi zaświadczenie o uregulowanym czynszu oraz wypis z KW. Prócz tego o pożyczki miałabym możliwość ubiegać się przez internet, bez wychodzenia z domu. Analiza mojego wniosku trwała prawie dobę. Zdobyłam pozytywną informację i udzielono mi kredyt o wielkości 9 000 złotych. Miałam w obowiązku oddać pożyczkę w ciągu 1,5 roku. Domyślałam się, że dojdzie do żadnych przeszkód z dotrzymaniem terminu. Niedawny awans zezwala mi na wykorzystanie własnych dochodów na oddanie zobowiązania. Mogłam nabyć nowy pojazd. Okazało się to być nadzwyczaj dobre rozstrzygnięcie.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0 (from 0 votes)