Kredyty i niezgodność w sferze finansowej.

W obecnych czasach występuje niezwykle duża dysproporcja w płaszczyźnie fiskalnej. Jedni osiągają spore sumy gotówki za własną pracę inni muszą się zaspokoić najmniejszą krajową. Takich ludzi jest na nieszczęście coraz więcej w Polsce, które z braku elementarnych środków do istnienia są podatne na wszelkie naciski wielu firm ponieważ działają one w tak nazywanej szarej strefie, gdzie prawo nie jest do końca jasno i odpowiednio ujęte mogą oni swoje umowy naginać do swoich wymagań.

Jak grzyby po deszczu wyrosło pełno takich parabanków, czy innych tego rodzaju jednostek, gdzie pieniądze wypłacane są od łapy. Nagminnie są udzielane pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach przez internet. Nabywca zadowolony z takiego załatwienia sprawy, nie frapuje się czy będzie zdołał na czas i z odsetkami taką pożyczkę oddać. Najczęściej na oddanie pieniędzy jest niewielki czas, a odsetki są nadzwyczaj spore.
kieszeń z kasą
Wystarczy choroba czy wylanie z pracy aby nasze plany finansowe spaliły na panewce. W takiej sytuacji dobrze jest mieć kogoś, kto nam pomoże i na kim możemy polegać. Jeżeli jesteśmy sami i sami też zostaliśmy z naszym kłopotem, perfekcyjnym wyjściem jest “dojść do porozumienia” z naszym wierzycielem. Parafować zobowiązanie o zwrocie mniejszych sum na odleglejszy termin, w ten sposób w pewien sposób można kłopot rozwiązać. Na nieszczęście nie wszystkie firmy podchodzą pozytywnie do takiej opcji rozwiązania kłopotu. Na dłużników zalegających z transzami nasyłają komorników lub windykatorów, z którymi współpracują. Mają oni prawo skonfiskować mienie nieruchome z domu jednostki, która nie wywiązała się z umowy a prawo jest po ich stronie. Polacy z reguły są narodem niefrasobliwym, nie martwiącym się o dzień jutrzejszy, uważającym, że jakoś to będzie, a rzeczywistość często weryfikuje takie nastawienie.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0 (from 0 votes)